bolak

Pomůžete s rozpoznáním rostlin?

http://postim­g.org/gallery/1yl0bq49g­/bf29d5b7/

U každého obrázku je vždycky číslo, takže abych se lépe orientoval, vždycky napište číslo, a vedle toho přesný název rostliny.

Odpovědi
Luxx

přesný název podle těch rozmazaných fotek ?? :D
no nic, tak aspoň přibližně mé tipy:
162 – višeň nebo třešeň
459 – jabloň
462 – jalovec
464 – lopuch
467 – přeslička (do druhu jdou určit někdy až podle výtrusů pod mikroskopem…)
468 – višeň nebo třešeň
469 – heřmánek pravý
473 – konvalinka vonná

RyuzakiKate

Chtělo by to všecko fotit něčím lepším a taky trochu blíž ;) tu přesličku bych ti určila, kdybys zabral stonek s listy ze strany. A ta 462 nebude jalovec.

bolak

fotím z mobilu :)) jalovec to nebude, to není strom, ale jestli je 469 heřmánek, tak todle bude asi taky, otázka je kterej druh heřmánku