klaruška

POMŮŽETE MI?:(

znáte někdo opravdu účinou a rychlou dietu nebo cviky na ,,faldíky"(na břiše,stehna, větší boky) ?? Byla bych Vám moc vděčná..

Nejlepší odpověď
ReHu

Rychle se ani.....nevy.....
Prostě, pokud chceš zhubnout rychnle, bude to jen voda a ne tuky.
Na linii do letního oblečení jsi měla myslet už na podzim.
Podívej se na ostatní odkazy v Odpovědích..
Večer jíst můžeš, ale zeleninu. Záleží na tom, v kolik chodíš spát. nejíst po 17.hod je zastaralá neúčinná metoda.
Jez po max.3 hodinách, celozrn.pečivo, žídné tuky, 3 litry čisté vody, ne kafe, ne minerálky, ne ovocné šťávy, ne černé ani ovocné čaje, .....
Potřebuješ dostatečné množství kvalitních proteinů.
Zvýšit svalový metabolismus.....
Je to na velmi dlouhé psaní.

Další odpovědi
misicka2310

Rychle to nepůjde asy nikdy ale zkoušejte několikrát denně cvičit a jíst po menších porcích i víckrát za den ale po menších porcích a nejezte večer maximalně do 17,00 hod mě pomohlo i na zpevnění svalů jizda na kole a kolečkových bruslích každý den kolem 14,00 sem vijela na hodku na čerství vzduch sem tam sem se stavila na pomerančovou štávu do občerstveníčka a jela jsem domů díky tomu jsem ze začátku usínala kolem 17,00 takže jsem ani nevečeřela a když jo tak jen ovoce všechno nejde rychle ale věřte že to jde pomalu a zaručeně chce to trpělivost…:) Hodně štěstí ještě k těm cvikum nejjednoduchší bude asy toto http://www.cviky-na-zadek.cz/

BENYTA

Nelehký úkol…každá máme něco,co by bylo záhodno změnit…souhlasím s Re-hu,rychle nejde nic,leda si zhuntovat metabolismus.Cel­kově pomáhá plavání,ale studenější voda zase zakládá na ukládání tuku.V případě větších tukových polštářů bych ve vodě cvičila,neničí se vám klouby.Základ stravy je ovoce a zelenina,nejhorší je zkraje překonat pocit hladu…A především si uvědomte,že nadváha není jen estetický problém…

leonessa

Víš, jaká je nejrychlejší dieta? jak říká moje máma: NEŽRAT:D