Avatar uživatele
klaruška

POMŮŽETE MI?:(

znáte někdo opravdu účinou a rychlou dietu nebo cviky na ,,faldíky"(na břiše,stehna, větší boky) ?? Byla bych Vám moc vděčná..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5087 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Rychle se ani.....nevy.....
Prostě, pokud chceš zhubnout rychnle, bude to jen voda a ne tuky.
Na linii do letního oblečení jsi měla myslet už na podzim.
Podívej se na ostatní odkazy v Odpovědích..
Večer jíst můžeš, ale zeleninu. Záleží na tom, v kolik chodíš spát. nejíst po 17.hod je zastaralá neúčinná metoda.
Jez po max.3 hodinách, celozrn.pečivo, žídné tuky, 3 litry čisté vody, ne kafe, ne minerálky, ne ovocné šťávy, ne černé ani ovocné čaje, .....
Potřebuješ dostatečné množství kvalitních proteinů.
Zvýšit svalový metabolismus.....
Je to na velmi dlouhé psaní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
misicka2310

Rychle to nepůjde asy nikdy ale zkoušejte několikrát denně cvičit a jíst po menších porcích i víckrát za den ale po menších porcích a nejezte večer maximalně do 17,00 hod mě pomohlo i na zpevnění svalů jizda na kole a kolečkových bruslích každý den kolem 14,00 sem vijela na hodku na čerství vzduch sem tam sem se stavila na pomerančovou štávu do občerstveníčka a jela jsem domů díky tomu jsem ze začátku usínala kolem 17,00 takže jsem ani nevečeřela a když jo tak jen ovoce všechno nejde rychle ale věřte že to jde pomalu a zaručeně chce to trpělivost…:) Hodně štěstí ještě k těm cvikum nejjednoduchší bude asy toto http://www.cviky-na-zadek.cz/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BENYTA

Nelehký úkol…každá máme něco,co by bylo záhodno změnit…souhlasím s Re-hu,rychle nejde nic,leda si zhuntovat metabolismus.Cel­kově pomáhá plavání,ale studenější voda zase zakládá na ukládání tuku.V případě větších tukových polštářů bych ve vodě cvičila,neničí se vám klouby.Základ stravy je ovoce a zelenina,nejhorší je zkraje překonat pocit hladu…A především si uvědomte,že nadváha není jen estetický problém…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
leonessa

Víš, jaká je nejrychlejší dieta? jak říká moje máma: NEŽRAT:D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek