Ruzezlaticko

Pomůže te mi rozluštit můj sen?

Dobrý,den moje sny vždy dávali smysl nebo alespoň zapadali do sebe ale tenhle ten sen jsem vážně nepochopila.Pomůže te mi rozluštit co by to mohlo znamenat?
Stála jsem před zrcadlem a koukala se na zuby.Měla jsem je normálně bílé jako každé zuby.Ale za nimi byli zkažené a u těch zkažených byli i upíří tesáky které byli bílé.Nemohla jsem tomu uvěřit.Utekla jsem za kamarádama .Nejprve jsem jim to řekla,oni mi nevěřili.Tak jsem jim to ukazala a oni že to neni normální že bych měla jít k doktorovy.Ale problem byl že jsem se doktorů bála.Šla jsem za dalšíma kamarádama a těm jsem je ukazala konec snu.Ten sen byl realní a nešlo se z něho pomalu dostat.

Nejlepší odpověď
beer

Pomohu, je to jednoduché.
Znamená to, že se máš ve svých činnostech v následujícím období mnohem více věnovat češtině !! ))
Doplňuji:
Jinak tě totiž budou čekat ve škole značné problémy..

Další odpovědi
anonym

Už to nehul.

Liliana Steh

Mohlo by to býti toto:
strach ve snu míti-svědomí černé jak uhel bys měla zpytovati
zkažené zuby-velké starosti věstí
zdravé zuby-dobré znamení
zrdcadlo-příliš se obdivuješ, mysli i na jiné
dostati radu-dočkáš se zasloužilého věku
reální sen-vyvaruj se věcí zlých
Jak si to dáš dohromady je jen na tobě já snům věřím a pokud je tento tvůj sen opravdu silný drž se tohoto výkladu