lealea02

Pomozte mi co mám dělat když chci chodit s jedním klukem a bojím se mu to říct

Nejlepší odpověď
venkovan

To je problém nás všech jak to říci a neztrapnit se. Záleží jaký ten protějšek je zda takovou nabídku přijme nepřijme, ale bude potěšen, či hned začne vykládat jak po něm holky (kluci u druhého pohlaví) jedou.
Ale dnes bych asi na to šel přímo s tím, že budu počítat i s negativní odezvou. A tu negativní odezvu nebudu ale brát jako prohru, ale jako stav věci – ten druhý je také osobnost která má své vize, přání apod.
Nicméně někdy se stává, že někteří jedinci zájem z druhé strany dokážou zneužívat. Tak to raději od takového rychle pryč.

Další odpovědi
quentos

sebrat odvahu. Přinejhorším se vyjádřit písemně, navázáním konverzace, pozváním na něco… nebo nonverbálně – letmými úsměvy s pohledy zpříma do očí, nenápadnými doteky. Vono mu to dojde, a když bude mít zájem, převezme iniciativu většinou sám. Když ne, tak je blbej ;{)>

Jose1f

Nemusíš mu říkat nic. Prostě se s ním bav o všem, co tě zajímá. Když si padnete do oka, tak se najde důvod, proč byste se měli scházet častěji. S největší pravděpodobností tě pozve on. Nedělej si těžkou hlavu z toho, když to náhodou hned nevyjde. Kdybys viděla, že by s tebou chtěl chodit, ale netroufá si ti to říct, tak ho pozvi ty.
Hodně štěstí!