Pomohli jste někdy někomu na ulici, když se mu udělalo zle?

Jak jste pomohli? Co těm lidem bylo? Pomoc opilcovi se nepočítá.

Nejlepší odpověď
anonym

Proč se pomoc opilcovi nepočítá, to není člověk? Právě že podnapilému jsem pomohl, protože dostal epileptický záchvat!

Další odpovědi
nikolqa.o

Když jsme šla asi před rokem ze školy na vlak (na podzim), v parku ležel chlap, nehýbal se a snad všude mu tekla krev. Zavolala jsem sanitku a jen jsem tak nad ním stála, kdyby třeba přestal dýchat nebo cokoli jiného. Vypadal, jako kdyby ho někdo zbil. Podle doktora ze sanitky měl otřes mozku, zlomenou ruku a pohmožděný hrudník.

Nejvíc mě na tom dostává ale to, že tím parkem projde neskutečné množství lidí a nikdo k tomo chlapovi nešel, nezavolal sanitku, nic. Prostě by ho tam asi nechali umřít.

marci1

Pomohla jsem 2× epileptikům, kteří dostalo epileptický záchvat. Zavolala jsem jim záchranku. Jednou také opilé ženě, která se chvílemi motala a ležela na vozovce. Nakonec spala vedle vozovky. Měšťáci přijeli docela rychle, probudili ji, ověřili si její totožnost (měla i OP), nakonec se zmátořila a někam se vypotácela. 🙂

MiKu

Jo, několikrát. Přece nepřekročím člověka, když nevím, co mu je, takže nejdřív zjištění, zda je skutečně podnapilý nebo má nějaký jiný problém a podle toho řešení, třeba jednou se přede mnou skácel starší pán na zastávce jak prkno – dozadu, chudák ještě se bouchnul do hlavy.. takže samozřejmě záchranka, nemocncie byla naštěstí nedaleko..

ten který je

Starému dědovi kterému se udělalo špatně na přechodu pro chodce a těhotné mladé ženě.

Nechápavé

Jeste se mi to nestalo ale urcite bych pomohl..

zjentek

já dal houmlesovi tři kačky ..povídal, že se mu udělalo zle z hladu

anonym

Ano pomohl,když jse udělalo starému pánovi špatně a okolo šli policajci,kteří si mysleli,že je opilej,ale nebyl,pán kolaboval,tak jsem policajty seřval jak malý kluky a pánovi ihned pomohl,oni se mi pak omluvili.
Druhému pánovi,kterej seděl vedle ve vlaku jsem pomoct už nestačil,zemřel vedle mě i když naproti seděla jeho kamarádka.
Když na něho promluvila a zjistila,že je mrtvej,tak z kupé utekla,pak policajti vyšetřovali mě.

lexx

ještě ne ale dal bych si pozor na provokatéra a držel si peníze, doklady a mobil, takových „záchvatů epilepsie a momentální nevolnosti“ už bylo…

bolak

zjentek: já dal feťákovi 4 kačky na stříkačky, byl bledej jak sedma, a za hoďku, když jsem šel kolem, tak se náramně zlepšil

střevo

Jugar ty vole co seřváváš naše dobrý policajty ? voni za to nemůžou že sou dobrý a tadyto přehlídli máš je upozornit že to může bejt jináč ale nepoučovat
ty vole nebylo to náhodou v Plzni
už si na tebe vzpomínám jaks na nás byl drzej 🙂

bolak

Moc dobrý nejsou, když nechali hlavního podezřelýho prchnout. Já bejt policajt, a mít mrtvolu na krku, tak už bych našel způsob jak to někomu přišít. Efektivita dělá dobré pořádky.

anonym

Jo bylo to v Plzni,vole.

anonym

Kdyby si místo chastu zapnul doma tv a vzal prášky, nestalo by se to, tedy pravděpodobnost, že by zůstal v pohodě je vyšší, ne?

anonym

Byla bys tak rozhodnuta, neposkytnou pomoc, i svému podnapilému otci, bráchovi, strýci, dědovi… ?

anonym

Ale jasně, že bych pomohla, ale pak bych jim to dala sežrat, že kvůli za.ranýmu chlastu natáhnou brka. Z vyjmenovaných jen bratrovi, ale ten nechlastá.

zjentek

aha, takže kdo je při smyslech, hned je nějak nepohodlnej, to je jasný ..často nejmíň pohodlnej na majetek ;q

střevo

ty musíš bejt dost blbej dyž z tebe umí prašivec dostat 3 kačky ;q
ty vole z hladu jó ? 🙂