Avatar uživatele
anonym

Pomohli jste někdy někomu na ulici, když se mu udělalo zle?

Jak jste pomohli? Co těm lidem bylo? Pomoc opilcovi se nepočítá.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? annas, redy, briketka10, marci1, ptáč, anonym, gecco, Putin, lejdy.můn před 3143 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Proč se pomoc opilcovi nepočítá, to není člověk? Právě že podnapilému jsem pomohl, protože dostal epileptický záchvat!

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nikolqa.o

Když jsme šla asi před rokem ze školy na vlak (na podzim), v parku ležel chlap, nehýbal se a snad všude mu tekla krev. Zavolala jsem sanitku a jen jsem tak nad ním stála, kdyby třeba přestal dýchat nebo cokoli jiného. Vypadal, jako kdyby ho někdo zbil. Podle doktora ze sanitky měl otřes mozku, zlomenou ruku a pohmožděný hrudník.

Nejvíc mě na tom dostává ale to, že tím parkem projde neskutečné množství lidí a nikdo k tomo chlapovi nešel, nezavolal sanitku, nic. Prostě by ho tam asi nechali umřít.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Pomohla jsem 2× epileptikům, kteří dostalo epileptický záchvat. Zavolala jsem jim záchranku. Jednou také opilé ženě, která se chvílemi motala a ležela na vozovce. Nakonec spala vedle vozovky. Měšťáci přijeli docela rychle, probudili ji, ověřili si její totožnost (měla i OP), nakonec se zmátořila a někam se vypotácela. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MiKu

Jo, několikrát. Přece nepřekročím člověka, když nevím, co mu je, takže nejdřív zjištění, zda je skutečně podnapilý nebo má nějaký jiný problém a podle toho řešení, třeba jednou se přede mnou skácel starší pán na zastávce jak prkno – dozadu, chudák ještě se bouchnul do hlavy.. takže samozřejmě záchranka, nemocncie byla naštěstí nedaleko..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Starému dědovi kterému se udělalo špatně na přechodu pro chodce a těhotné mladé ženě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nechápavé

Jeste se mi to nestalo ale urcite bych pomohl..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

já dal houmlesovi tři kačky ..povídal, že se mu udělalo zle z hladu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano pomohl,když jse udělalo starému pánovi špatně a okolo šli policajci,kteří si mysleli,že je opilej,ale nebyl,pán kolaboval,tak jsem policajty seřval jak malý kluky a pánovi ihned pomohl,oni se mi pak omluvili.
Druhému pánovi,kterej seděl vedle ve vlaku jsem pomoct už nestačil,zemřel vedle mě i když naproti seděla jeho kamarádka.
Když na něho promluvila a zjistila,že je mrtvej,tak z kupé utekla,pak policajti vyšetřovali mě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

ještě ne ale dal bych si pozor na provokatéra a držel si peníze, doklady a mobil, takových „záchvatů epilepsie a momentální nevolnosti“ už bylo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

zjentek: já dal feťákovi 4 kačky na stříkačky, byl bledej jak sedma, a za hoďku, když jsem šel kolem, tak se náramně zlepšil

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
střevo

Jugar ty vole co seřváváš naše dobrý policajty ? voni za to nemůžou že sou dobrý a tadyto přehlídli máš je upozornit že to může bejt jináč ale nepoučovat
ty vole nebylo to náhodou v Plzni
už si na tebe vzpomínám jaks na nás byl drzej 🙂

před 3143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Moc dobrý nejsou, když nechali hlavního podezřelýho prchnout. Já bejt policajt, a mít mrtvolu na krku, tak už bych našel způsob jak to někomu přišít. Efektivita dělá dobré pořádky.

před 3141 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jo bylo to v Plzni,vole.

před 3142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kdyby si místo chastu zapnul doma tv a vzal prášky, nestalo by se to, tedy pravděpodobnost, že by zůstal v pohodě je vyšší, ne?

před 3143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Byla bys tak rozhodnuta, neposkytnou pomoc, i svému podnapilému otci, bráchovi, strýci, dědovi… ?

před 3143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ale jasně, že bych pomohla, ale pak bych jim to dala sežrat, že kvůli za.ranýmu chlastu natáhnou brka. Z vyjmenovaných jen bratrovi, ale ten nechlastá.

před 3143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

aha, takže kdo je při smyslech, hned je nějak nepohodlnej, to je jasný ..často nejmíň pohodlnej na majetek ;q

před 3143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
střevo

ty musíš bejt dost blbej dyž z tebe umí prašivec dostat 3 kačky ;q
ty vole z hladu jó ? 🙂

před 3143 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek