salamek5

Jak kamarádce pomoct s krizí středního věku?

Mám kolegyni – velmi dobrou kamarádku, která je o několik let starší. Já jsem poměrně velmi mladá a ona ve mě vidí svou dceru, se kterou má problémový vztah. Podle toho, co mi poslední dobou říká, jak se chová a co jí trápí usuzuji, že trpí krizí středního věku. Má pocit, že má život za sebou a že si ho pořádně neužila. Dlouho nikde nebyla, nikam nechodí a má pocit, že už jí nic pěkného nečeká.
Záleží mi na ní a ráda bych jí z toho nějak dostala nebo alespoň pomohla. Je nějaký způsob, prosím nebo nějaká rada kam jí vzít, aby se bavila?

Odpovědi
elkon

Psycholog poradí.

Kryšpín

A což občas pánský společník / nikoliv sexy divoch / pan Charlie, Eda, Honza tým pracuje po celé ČR společníci od 22–65 profíci. Neb chytnout zajíčka na sexu hrátky, starého dědouše nikoliv ten pokukuji v jiných vodách

zjentek

Tady je každá rada drahá. Co v mládí nestihneš, ve stáří jako když ztratíš a marně hledáš!

Hlavně jí nehledej chlapa, neb mu zkazí přirozenou chuť do života.

ivzez

Podle popisu to na krizi středního věku vypadá,
ale může to být i něco jiného.

Kamarádku nikam neberte, ale doporučte jí návštěvu psychologa.
Případně jí můžete nabídnout doprovod.

Na to „vzít ji někam, aby se bavila“, pozor!
Po návratu domů by na ni skutečnost mohla dolehnout ještě hůře.