terira

Pomohli byste mi vybrat přezdívku na YU?

Potřebuji poradit s přezdívkou na youtube!
Která z přezdívek vás víc zaujala, nebo by jste si ji snáze zapamtovali.
Just Theres
Teri's world
Teri Blueberry (k této se nejvíc přikláním)
Terazy
Nebo pomocte vymyslet nějakou přezdívku. Jsem v koncích

Nejlepší odpověď
BANAN93

je to až tak důležité ? :)

Další odpovědi
Hans51

Pokud budete mít dobré nápady, odběratele na YT si najdete díky tomu 🙂 věřte, že cool přezdívka neznamená téměř nic. Raději byste měla svoji energii směřovat důležitějším věcem 😉

Drap

Nezaujala mne žádná. Je to tvoje věc. Pokud tě nikdo z nás nezná, asi ti těžko poradí.

briketka10

Co takhle : Super erogator je originální
a určitě ji nikdo mít nebude, ty co sis
vymyslela mi nic neříkají a jsou divné :(

uuliwa

Ahoj, co třeba:
Thereza
Teri TV
Tere§ka
TeRkA
Terk@

Dají se využít zavináče, paragrafy, lomítka,..
Nevím, jestli ty nápady využiješ. Ahoj.

jamar28

Asi taky záleží na tom, čemu se chceš věnovat, ne? Napiš, o čem má být tvůj kanál a hned to půjde lépe.

Martinuss

kecání o blbostech do kamery jako jakejkoli jinej „jůtůbr“ co jinýho :D