tvrzlucka

Pomůžete mně, prosím, s hledáním názvu filmu?

Zdravím,
nedávno jsem si vzpomněla na jeden krásný romantický film, ale nemohu najít název. Hlavní postavou je starší tmavovláska, která zjistí, že ji její manžel podvádí. Chce najít jeho milenku, ale v jejím bytě nalezne jen jejího bratra. Je to mladý blonďák. Nejsem si jistá jak, ale ona se s ním sblíží, vyspí se spolu a ona později zjistí, že je těhotná. Mladíkovi to řekne a on jí chce pomoc, zamiluje se do ní a chce s ní dítě vychovat i přes věkový rozdíl.
Na ČSFD a podobných stránkách jsem už hledala, ale bez výsledku. Vím jistě, že to není český film a není to ani ten známý film sexy 40.
Děkuju za jakoukoliv pomoc :D

Nejlepší odpověď
Brblal

A nevzpomenete si alespon na jednoho herce nebo herečku, kteří tam hráli – jmého herce (ne postavy).
Z jaké to bylo doby, jezdila tam moderní auta, lidi měli mobily, nebo ten film byl starší třeba z let 1980 – 1989 nebo ještě starší?
Byl to film z Evropy nebo z USA?