Oliku141

Jaké znáte Robin Hood filmy?

Filmů s Robinem je fakt hodně a většinu znám, ale nepamatuji si název…Robin Hood ale ještě něco k tomu. Zvlášť mě zajímá název parodie na Robina,byla tam dívka se spodním prádlem na zámek.Nepamatuje si někdo název?
Doplňuji:
Ta parodie byla samostatný film, ne nadabovaný originál.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Robin Hood – za Sherwoodsým lesem (2009), Robin Hood – král zbojníků (1991), Bláznivý příběh Robina Hooda (1993), Dobrodružství Robina Hooda (1938)

Další v odkazu:

Zdroj: http://www.csfd­.cz/hledat/?q=ro­bin+hood

Další odpovědi
led

Poznám dobré, priemerné a zlé.
Vami spomínaná paródia:
Bláznivý príbeh Robina Hooda
USA / Francie, 1993, 104 min
http://www.csfd­.cz/film/18816-blaznivy-pribeh-robina-hooda/

iceT

Bláznivý příběh Robina Hooda je ale parodie na Robina Hooda,a rozhodně je to originální film,nikoli předabovaný originál.Tedy mám na mysli to,že nikdo nezměnil dialogy na humorné a vtipné,to by se snad ani nepodařilo tak přesně jak by herci měli končit dialogy přesně v moment kdy zavřou pusu.

Doplňuji:
Tak ona dívka s prádlem na zámek se opravdu vyskytla v Bláznivém příběhu, asi ve 23 minutě je to vidět,když vylézá z vany a má na sobě pás cudnosti.

Oliku141

IceT ano to sem tam psala proč to sem píšeš znova?

iceT

asi jsme si neporozuměli- respektive je doplněna otázka a není z toho poznat,o co ti vlastně jde.Není ani poznat jestli je předcházející odpověď pro tebe uspokojující nebo ne.

led

Z reakcie Oliku141, bodovanie, zjavne naše odpovede aj keď odpovedali na otázku, názov parodie, neboli dostačujúce. Asi chcela výpis filmov s tématikou Robina Hooda (aj Batmana a iných robinov a hoodov).
Stará známa chyba mnohých:
položia otázky, získajú odpovede, ale reakciu a informáciu nakoľko im odpovede pomohli, si už nechajú pre seba.