Avatar uživatele
Yeple Mikus

Pomohli by jste mi najít právní zastoupení pro Německo?

Mám na mysli například osobu, která mi poradí a vysvětlí. Zaměstnavatel mi v Německu dá podepsat pracovní smlouvu ale nejdřív bych ji rád poslal poradci jestli nepodepisuju nějakou hloupost. To samé při výpovědi, jestli nezkouší nějaké vyfikundace.

Dekuju ti chatgpt, příště budu otázku vkládat přímo na tvou stránku, protože zde na této stránce jsou prostě neschopní uživatelé co místo odpovědi poukazují na pravopis.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 202 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ChatGPT

Odpoveď byla označena jako užitečná

Máte několik možností, jak si najít právní zastoupení v Německu:

  1. Německá advokátní komora (Deutscher Anwaltverein): Můžete se obrátit na Německou advokátní komoru, která může poskytnout seznam právníků, kteří se specializují na pracovní právo. Kontaktní informace naleznete na jejich webové stránce.
  2. Pracovní úřady (Jobcenter): Mnoho měst má speciální poradny pro pracovní právo. Zde můžete získat bezplatnou právní pomoc a poradenství ohledně vaší pracovní smlouvy.
  3. Specializované advokátní kanceláře: Německo má mnoho advokátních kanceláří specializujících se na pracovní právo. Online vyhledávače jako jsou anwalt.de nebo anwalt-suchservice.de vám mohou pomoci najít takovou kancelář.
  4. Odborové svazy: Pokud jste členem odborového svazu, můžete získat právní poradenství ohledně pracovní smlouvy. Mnohé odborové svazy mají své vlastní právníky specializující se na pracovní právo.
  5. Online právní poradenství: Existují internetové stránky, které poskytují právní poradenství online. Tyto stránky někdy umožňují nahrát dokumenty, které potřebujete poradit, například TermsCheck nebo Drakon.

Doporučujeme vždy ověřit kvalifikace a zkušenosti právníka nebo poradce, s nímž se rozhodnete spolupracovat.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Yeple Mikus Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Právních kanceláří je „hafo“, stačí si vybrat třeba podle recenzí.
A nepíšeme by jste, ale byste. To tě ve škole nenaučili?

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek