Nelly.Funny

Pomocte mi najít název hry

Zdravím, asi v roce 2017–2018 jsem hrála hru, ale nemůžu si vzpomenout na název… ale vím jak hra vypadala, proto vám jí tu popíšu
Hra byla trochu ve stylu minecraftu, byla taková “pokostičkovaná”. Ve hře se přežívá před heomadou zombie, kteří se hráče snaží zabít, při tom se ale musí udržovat energie jídlem, které se nachází random v obchodech. Myslím že byla trendy i mezi youtubery… Pokud si na název vzpomenete, budu vám vděčná, ráda si hru zase po dlouhé době zahraju.☺️

Nejlepší odpověď
Mravenec

Unturned.

Další odpovědi
Drap

První slovo v otázce – zřejmě tam měl být háček nad c. ??