Mravenec

Pomocí čeho děláte tyto odrážky v odpovědi?

Viděno u Pepy, i Filipa. Jak to tam přidáváte? Může se hodit…

Nejlepší odpověď
Pepa25

Ani jsem nechtěl a vytvořilo se to samo (automatická úprava jako třeba ve Wordu) – zřejmě to souvisí s úpravou formátování textu, např. těmi smajlíky

Další odpovědi
Pankrác

Já jí máme ve znacích na telefonu. ●

Filip84

Mravenec, na rovinu, opravdu jsi si myslel, že bych trávil čas ještě tím vymýšlet nějaké formátování textu, tady, když většina otázek jsou pakoniny?

Ne, to se přeformátovalo samo, jak udělali tu úpravu s těmi emotikony, tak to je asi v ceně, „bonus“, taký komplet.

aliendrone

Myslím, že Pepa25 má pravdu, je to asi překopnuto pokud píšeš číslovku se závorkou na začátku odstavece (zaprvé atd.). Zkusím:

  1. tohle bylo „zaprvé“, na začátku jednička s pravou kulatou závorkou
  2. tohle bylo „zadruhé“, na začátku dvojka s pravou kulatou závorkou

A teď jsem zvědaff, jestli má teorie funguje. 😉 😁

Dochy

Tohle jsem někde neúmyslně vytvořil.. Stačilo napsat pár bodů s pomlčkou (minus jestli chceš) na začátku. Třeba takhle:

  • to za prvé
  • a za druhé

tak potvrzeno. Přeformátováno systémem, původně dva řádky oba zapsané jako pomlčka-mezera-text.
Přeformáotváno na odsazený odrážkový seznam.

Filip84

Jsem nad tím přemýšlel, a asi je to tím, že napíšeš odstavec, jako třeba tady:

a pak píšeš další pododstavec, třeba o ničem: mé vznášedlo je plné úhořů, příliš žluťoučký kůň úpěl ďábelské ódy, nejsem účastníkem této konference, nicméně bych chtěl tučňáka,

a tak vůbec a podobně,

no a potom by to mělo samo naformátovat.

Mravenec

Zajímavé. 😀 Uvidíme časem.

Filip84

A možná, že to v diskusi nefunguje. Kdo ví, je to celé rozbité.

Filip84

Teďka se mi to udělalo

  • pomocí pomlček,
  • tak uvidíme, jestli to půjde i v diskusi.

Filip84

Takže „záhada velkého učitele“ rozluštěna:

  • je to pomlčkou!

Filip84

Herr Švec, Mravenec honorace, tam, na placatém přístroji „5G“. Ty vole, já ještě pamatuju „1G“! U nás to taky mají, ale na lidově demokratickém placatém přístroji, a prý už to „5G“ i viděly, ovšem u nás – prý – není. No říkám, no, honorace, na úrovni, jedna odpověď třikrát a „5G“!

Mravenec

Jeje, ani jsem si neuvědomil, že zasílám komplet. 😀😀 To je ten iHebel. 😀