Rootfelen

Pomoc zkušeným…

Mohl by se prosím vyjádřit někdo ze zdejsich zkusených (standa apod…).

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/udani-na-policii

Děkuji

Nejlepší odpověď
standa

Já jsem se už k tématu vyjadřoval…do­poručoval jsem podání oznámení na Polici ČR o podezření ze spáchání trestného činu.

V dané chvíli jsem netušil, že oznamovatel není zletilý.

Nyní doplňuji, že podání by za nezletilého musel podat zákonný zástupce.

Skutečnost, že nebyly dodrženy smluvní podmínky provozovatele serveru aukro.cz (registarce zletilých) nejsou pro Policii vůbec podstatné.

Pokud by chtěl provozovatel serveru jakkoli namítat, že došlo k porušení smluvních podmínek, tak může, ale nikdy se nebude jednat o trestně-právní pochybení, takže žádná zásadní ujma nezletilému nehrozí.

Jediným ´trestem´ bude, že Aukro nevyplatí případnou škodu, která nezletilému uživateli vznikla.