Anonym2005

Pomoc, strašně smrdím?! Jsem blázen??

Na ZŠ mi hodně lidí ze třídy říkali že smrdím, ponižovali mě,byla to i trochu šikana. Nikdo jiný mimo školu ani doma mi to neřekl. Teď chodím do prváku na SŠ. Do této doby mi to nikdo neřekl, ať včera kdy si ke mně na hodinu sedl spolužák,tak za chvíli řekl, že strašně smrdím, ať to neberu jako urážku 🙃 po chvíli si sedl jinam. Kluků co seděli přede mnou se musel ptát jestli to cítí,a jim to bylo fuk a vysmáli se mu. Hlavně že ke mně čuchal 🙄 podle mě normální člověk si k někomu nečuchá,a dost mě to naštvalo. Čichal jsem si já k sobě jak magor,a necítil jsem nic. Připomínám že říkal že STRAŠNĚ smrdím 😀 myslím že kdybych strašně smrděl každý by mě na to upozorňoval a sedali by si co nejdál o de mě. A můj kámoš se kterým sedím dva měsíce mi neříkal nic. A tady frajer si odsedne po 5-ti minutách protože strašně smrdím. Sprchuji se každý den, normálně si měním spodní prádlo l,a oblečení,z pusy mi taky nesmrdí, voním se,tak těmhle lidem smrdí v hlavě, dělají ze mě blázna,nebo fakt smrdím?? Asi se budu ptát lidí, ať mě očuchají, jestli strašně smrdím…

Nejlepší odpověď
Kelt

Ověř si to třeba u členů vlastní rodiny. A další možnost je ta, že určití lidé to o tobě říkají. Je možná, že se znají a tak se rozhodli, že to o tobě budou říkat. Můžeš také navštívit lékaře a probrat to s ním. Další věc, jsou vztahy ve třídě. Proč se k tobě spolužáci tak chovají? Zkus zajít za třídní a probrat to s ní a říct jí, jemu, kdo ti říká, že smrdíš. Ještě si zjisti, jaký je vztah těch lidí, kteří ti to říkají – náhodní známí, nebo mají něco společného?

Další odpovědi
Filip84

A proč to píšeš sem? Jak ti tady někdo může objektivně „poradit“, jestli páchneš, a jak? To nejde cejtit „online“, dokonce ani placaté přístroje ještě nemají nějaké čidlo pachu, ani Ťamťung za čtyřicet tisíc, ani iNáboženství „svatý Steve, který jsi v cloudu předražené ceny zařízení nám dopřej!“, chápeš to?

Jinak zapracuj na svém sebevědomí, asertivním a konstruktivním přístupu a frustrační odolnosti. Nebo se ti dobře nepovede. 🙂

Mravenec

A co když to myslel v kontextu parfému, jednou jsem byl v práci navoněný parfémem a jeden kolega prohlásil:,,Co to tu smrdí, to je jak nějaká purpura!"
Někteří lidé vnímají vůně jako pachy a naopak. 😁

zjentek

Sakra, na tohle PŘECE MUSÍŠ přijít sám chlape, buď normální! No, já bych rozhodně začal u toho svýho parfému, můžeš se zkusit cáknout něčím jiným, zajít za tím kašparem z lavice a zeptat se ho nahlas zda furt smrdíš jako dě.ka anebo je to lepší 🤷‍♂️…kolik „to“ stálo, čím se matláš? Napiš sem značku/model a nějaká dáma možná poradí… anebo možná i někdo s nadchlapskými schopnostmi, takže já nebo aliendron (; D; D;

elkon

Je potřeba zvýšená hygiena a pravidelná výměna prádla.

led

Vôbec to nemusí znamenať odpor k hygiene, ale príznaky choroby. Skúste vyhľadať odborného lekára.

citujem: Všichni nějak „voní“. Co vydává nějaký odér, nemusí být vždy zlé. Špatné je, když zaznamenáte nějakou výraznou změnu směrem k zápachu. Když totiž ucítíte některý z těchto pěti pachů, rozhodně byste neměli tuto skutečnost podceňovat. Mohou signalizovat zdravotní problém.
https://www.pro­zeny.cz/clanek/5-pachu-ktere-byste-nikdy-nemeli-ignorovat-52273
https://caspre­zeny.pluska.sk/zdra­va-a-stihla/pach-vasho-tela-odhali-vaznu-chorobu
…aj keď sú články v odkazoch zamerané pre ženy, platí to rovnako aj pre mužov, (aj pre ktorékoľvek z tých dnes moderných 99 pohlaví)

PS.
ďalej v diskuzii (Vážení odpovedajúci)

led

Vážení odpovedajúci, než odsúdite človeka, najprv sa zamyslite nad jeho otázkou. Pýta sa zjavne preto, aby poznal odpoveď na svoj problém. Nie haniť, ale radiť je treba.

Filip84

A kdo ho haní?

Jestli páchne, libě, ošklivě, nebo jinak, online nikdo nezjistí. Jak mu chceš, potom, pomoci s jeho problémem, či „problémem“? Třeba nepáchl vůbec nijak a spolužáci si z něj jenom dělali legraci. Třeba ho ten den posral pták. Nebo je opravdu nemocný, a proto ošklivě páchne. Ale to tady nikdo nezjistíme! 🙂

led

Presne preto som napísala „Skúste vyhľadať odborného lekára.“
Vy všetci myslíte hneď, že je „špindíra“ nedbá o osobnú hygienu, Pritom pravda môže byť úplne iná.

zjentek

Brablenec co to používáš, zahoď to! (; D; D;

Mravenec

Toto, dostal jsem to k Vánocům minulý rok. Líbí se mi na něm, že obsahuje aromatickou složku rumu. 😁

https://www.no­tino.cz/armani/em­porio-stronger-with-you-absolutely-parfem-pro-muze/p-16067709/?gcl­id=Cj0KCQiA1Neb­BhDDARIsAANiD­D3wg28X_2rpVAM2KbdA­cuY3EAf_2YqCKud­ze9MkUTP44cLTKnicH-AaAnZIEALw_wcB

zjentek

TVL tak to SORÁČ JAKO, tak to se seber a rovnou kolegovi přeraž čumák, možná má deflormovanou přepážku a narovnáš mu tak vjemy! (; D; D;

Mravenec

Je to možný, ale chápu, že prostě co voní jednomu, nemusí vonět druhému. :D Naštěstí kolegova reakce byla jediná negativní reakce z okolí, jinak ty rumový dřeviny voní fajn. :D
Stejně tak to může být i případ tady Anonyma2005.

zjentek

Pravda.

(A nejvíce ze všeho ty dřeviny voní PŘÍMO V RUMU (; d; D;)

Mravenec

:D :D :D