Kric.ouwner

Pomoc. Stahování z YT.com

jde o to že donedávna jsem stahoval z youtube.com úplně normálně teď jsem nějákou dobu nestahoval a teď jsem si chtěl něco stáhnout a napsalo to ( program Atube Carcher ) že to neumí pracovat s mým jakýmsi protokolem a že to umí jen s protokolem "HTTP/1.1. " a já vůbec nemám páru co to je a voco gou 🙂 , kdyby jste někdo věděl a poradil bylo by to dobrý :DD.....

Nejlepší odpověď
bolak

Hele, na nějaký programy se vykašli. Ono to vydrží jenom určitou chvíli, pořád to po tobě chce nějaký update a navíc to zabírá místo na disku, máš tohle vůbec zapotřebí?

Tady je link na online downloader > http://keepvid.com/

Do tý lišty zkopíruješ URL adresu videa a dáš DOWNLOAD. Pak zvolíš formát videa a uložíš na disk.

Kdyby se stalo že by ta stránka náhodou vypadla, tak na internetu je takovejch podobnejch spousta. Stačí napsat do googlu youtube download online nebo youtube downloader online a ono už to něco vyhodí.