novottom

Pomoc s kontaktníma čočkama

Doplňuji:
Ráda bych si pořídila
<a href=„http://­eshop.fokusop­tik.cz“> kontaktní čočky </a>, ale skoro nic o nich nevím. Do kolika dioprtií se vyrábí a nemůžou mi způsobit nějakou alergickou reakci nebo tak něco? A neprodávají se kontaktní čočky barevné a dioptrické zároveň?

Díky za odpověď

Nejlepší odpověď
leas

Dioptricke cocky ti doporuci tvuj očař presne podle tvych potizi,bud ti je proda sam nebo ti napise jake mas chtit. Nejkomfortnejsi jsou cocky s co nejvetsim mnozstvim vody ,je to na nich uvedeno a jsou prijemne na noseni. Alergickou reakci nezpusobi ,neboj. Musis o ne pecovat,koupat ve specialnim roztoku,ten si koupis s cockami. Vyrabi se ruzne druhy denni,mesicni apod. Nejlepsi poradit se s očařem. A barevne s dioptriemi se prodavaji viz odkaz nize. ;)
Doplňuji:
edit:samy o sobe te alergickou reakci nezpusobi! s hygienou je to jako u vseho ostatniho ,to je jasné.

Zdroj: http://www.kup-cocky.cz/barevne-cocky/barevne-cocky-dioptricke/c-935/

Další odpovědi
Salvaje

Tak o tom se rozhodně poraď s lékařem. Nekupuj si je sama.
Rozhodně Ti alergickou reakci způsobit můžou. Musí se dodržovat hodně hygiena, aby sis nezanesla do oka infekci!
Kontaktní čočky barevné i dioptrické zároveň se prodávají. Stačí dobře hledat na netu.

Tlaky

Samozřejmě po vyšetření u očaře.Nejlep­ší/ale také nejdražší/ jsou čočky na jeden den,u kterých odpadá starost s jejich ošetřováním.