NeedHelp:(

Pomoc :((((((((

Potřebuji pomoc koupil jsem si hru na PS3 jménem assassin creed brotherood a assassin creed revolations v jednom Cd. problém je v tom že Brotherood jde nainstalovat ale revolations nejde

Odpovědi
Dochy

Kdo opravdu potřebuje znát odpověď na svou otázku se nejdřív zamyslí a pak ji napíše tak, aby Otázka byla jasně čitelná v nadpisu. Protože jinak spoustu lidí nas…štve, protože danou blbinu četli zbytečně, přestože o daném problému nemohou nic tušit, a spousta lidí, kteří by něco tušili, neodpoví, protože po zkušenostech nejasné otázky ani nerozklikávají.