Kilián

Polostrukturovaný rozhovor přes email?

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda-li je možné v bakalářské práci uvést, že metodou výzkumu byl polostrukturovaný rozhovor, ačkoliv rozhovor probíhal skrz email. (série několika otázek a odpovědí). Případně, jak tuto metodu nazvat. Předem děkuji.

Odpovědi
Muffz

Elektronická komunikace nebo jen komunikace. Nebo to celé obejít.

Např.
Výzkum byl podložen informacemi odborníka v daném oboru, který potvrdil postup atd…
Metoda výzkumu byla zkonzultována s XXX, který přidal své poznatky atd…