Rokio

Pokud žena se sexem souhlasí, ale muž se začne chovat jako zvíře a ženě se to chvíli přestane líbit, půjde o znásilnění?

Jak to bude v případě, kdy chlap i přesto pokračuje v sexu a co se stane, když si to chlap uvědomí, omluví se ženě a se sexem přestane?

poznámka: Spojením „chovat se jako zvíře“ myslím, že muž se při sexu začne chovat více drsně.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
FandaLanda

jiný názor

Pro Krista pána, to je divný dotaz. Na druhou stranu je dost reálný a určitě se to děje. Takže za prvé: k české (nebo slovenské) ženě se nesmí nikdo chovat ošklivě. Pokud někdo ženě ubližuje anebo dělá něco, co je objektivně špatně, tak to není pouze hlupák, ale to jeden z nejprimitiv­nějších tvorů. Za druhé: i tak by měli muži být stále muži. V dnešní době se jako chlapi chovají vícekrát dívky. V dnešní době se kluci bojí pozvat holky na rande, takže se všechno obrací a protože stále fungují zákony přírody, tak nakonec se dívky toho musejí ujmout a zvát chlapce, kteří jim kolikrát utíkají. Kam jsme to dospěli? A teď záleží, jak přesně to myslíš. Nedivil bych se, kdyby v dnešní době bylo normálem, že správný a poslušný muž při pohlavním styku jen nehybně leží.

Drap

ano

Ano, pokud jeden z partnerů nebude souhlasit v jakékoli fázi děje.

paul1

ano

Lgee

ano

Porkman

ano

Rokio

poznámka: Má tam být za chvíli.