Rokio

Pokud zemřu, protože beru hodně psychiatrických léků, půjde o přirozenou smrt?

Podle mě určitě ne. Psychiatr mi ty léky nasadil, tak je za stav vyvolaný psychofarmaky zodpovědný. Pokud bych kvůli tomu dostal infarkt, tak pokud bych to přežil, mohl bych na něj podat trestní oznámení.

On ty prášky předepsal, takže za to ponese následky, pokud by se něco pokazilo.

Nejlepší odpověď
Africanus

Tak pokud ti nějaké léky nevyhovují, tak to prostě konzultuj s doktorem a ten ti navrhne jiné. Takhle spekulovat jako ty mi přijde dost nemístné.

Další odpovědi
Filip84

Přijď se zeptat, až budeš mrtvý. 🙄🥱

Jo? Do tý doby: neřeš!

Psychiatr za nic nemůže: prášky na hlavu máš, protože jsi 🤪 a nic lepšího není. A může si za to sám – to už jsem Ti vysvětlil! Tečka. Žrát je musíš, protože jinak bys skončil ve vypolstrovaný cele. Nebo by Tě museli lištit. Nebo i zabiť! 🙄 Tečka. Nezměníš to – neřeš to. 🙄👿

da ny

Pokud budeš dodržovat doporučené dávkování, tak samozřejmě** ANO.
Přirozená smrt.**
Pokud se objeví vedlejší , nežádoucí příznaky. nahlásit lékaři. Změní medikaci.
Možná než začneš spekulovat a vymýšlet, bádat nad hloupostmi, psát otázky.
Můžeš se trochu vzdělávat. Zajímat se (o užitečné i samozřejmé věci, kolem sebe).
O tvůj, možný INFARKT, se postarala, tví matka. V dospělosti Ty sám! **
**Za infarkt či mrtvici, může **obvykle člověk sám. **Souvisí se stavem jeho cév!“!!

Nedostatku hořčíku (s Ca), špatnou výživou (umělé tuky, rostlinné a ropné tuky, nevhodné oleje, jako je slunečnicový olej), životním stylem a zvyky (zejména ty špatné, převzaté z původní rodiny.
Pokud zemřeš na infarkt, NESEŠ ZODPOVĚDNOST SÁM ZA SEBE i za svou smrt 😉
Neházej vinu, za CO BY, KDYBY. na své okolí, nebo psychiatra/někoho jiného.

Disraeli

Ne (nezemřeš na to, že „bereš hodně psychiatrických léků“). To je jen nějaká tvá představa. Zlí lékaři, škodlivé léky a léčby, spiknutí/zrada, zákeřné úmysly, atd.
Jen pěkně zobej. ;)