Kepler

Pokud vynecháme ty SUV maringotky, proč vypadají všechny škodovky stejně?

Nikoho nenapadlo udělat malé sportovní kupátko, ani něco se skládací střechou, pikap, dodávku, či jiný užitečný vůz. Pořád stejné kvádro v různých velikostech…

Odpovědi
elkon

Protože koncern nemá kreativní designery a vývojáře.

JežíšKristus

Vycházejí z prodejních trendů, a zřejmě počítají, že by se jim to nevyplatilo. Čech chce svoji Fabii, a měnit montážní linku na pickupy, to by stálo až moc peněz.

Zuno

Asi je to jednoduché pro konstruktéry, výrobu kopírovat stejné tvary, nebo podobné tvary. Nemají žádný dobrý nápad.
Auta jako Škoda Yeti, Citigo se vytratila.
Ani elektromobil Citigo nám nedopřáli.
Na trochu české dodávkové auto budeme asi marně čekat.

podger

Historicky podložená konzervativní strategie. Stodvacítky byly nejprodávanější model a fronta na tu pikslu byla. Fronta je i dnes, lidi nezmoudřeli … rozčiluješ se?
I ty v té frontě jsi

Schluker

@Zuno: eletricke citigo se normalne prodavalo. Asi jsem vas spatne pochopil.. jak to myslite?