Hufnágl

Pokud volby v USA prohraje Trump nebo Biden, obviní Rusko z falšování voleb?

Odpovědi
Mr. Marek

Myslím, že ve hře budou důležitější faktory. Vliv Ruska na politiku Západu je ale stále tématem, chování Trumpa ovšem vzbuzuje pochybnosti a napětí, které může vést k nestabilitě a to se Rusku, kterému se o demokracii může zdát, vyplatí.

aliendrone

Přiběhne tajemník k Putinovi: „Pane prezidente, britská královna otěhotněla!“
Putin: „Hmm, a můžu za to jen já nebo celé Rusko?“

Co myslíš ty? ;) :D :D

Pepa25

Ne. Pokud vím, tak ani nikdy nikdo Rusko z falšování voleb neovlivnil. Jen se občas bohužel pokusí některé volby ovlivnit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.