dust8

Pokud už máte někdo koronavir, tak jaký byl dosavadní průběh?

Odpovědi
Edison

Mám ho doma v terárku, bnebo jak se tomu pro tyhle případy říká. Jedinýho kouska. Dycky dyž jdu kolem, tak se mu děsně směju. 😁 Průběh… mno… dokud to šlo, chodil jsem se sklenicí po italských Aplách a chytal, no…

Rokio

To je lékařské tajemství.

Ve městě, kde žiji, ho mají tři lidé. Toto je statistický údaj.

zjentek

Zdánlivě mně na první pohled nic není, ale jsem tak utahanej a všeobecně probíhá taková nechuť, že si myslím a myslím, že se nemýlím, že už mám koronavýra, děkuji.

Edison

Rokio a kolik lidí je u vás ve městě? Dva? 😁