jirka F

Pokud uvidíte v obchodě policistu, jak si tam něco kupuje, půjdete raději jinam?

Nebo by vám to vůbec nevadilo?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Co to je za blbost? 🤣🤣🤣🤣 A četník není člověk? Ten nemusí nakupovat? Nebo snad znesvětí obchod svou přítomností?

A jak to uděláš, když to bude operativec z kriminálky? To teď asi nepůjdeš nakupovat nikam, co kdyby náhodou, viď. 😂😂😂

Další odpovědi
Filip84

Ne, vůbec by mi to nevadilo, nejsem drban, proboha. Stejně se pozdravíme, protože se většinou známe. 🤦‍♀️ To je zase otázka, tvl! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️👌🙄

Rocker

U nás v obchodě nakupují policisté i strážníci běžně.Proč by to mělo někomu vadit?

Lotr2008

Ne, navíc mi jich už pár pomohlo s nákupem, když mě viděli, jak mám problém s tlačením vozíku.

zjentek

Půjdu rovnou za ním a podělím se s ním o své dětské sny, dojmy, kdy jsem chtěl být také policistou a že mně mé přání bohužel nebylo vyslyšeno a co on na to a tak… jsme lidé 🤗🤗🤗

Nenápadně koupím něco podobného tomu, co zakoupil on. Ve správnou chvilku- po očku budu sledovat, aby si toho všiml. Děkuju.

Emefej

Proč by to mělo někomu vadit?

Randomčlověk

Ne, policisté se po mně neshání, takže by mi to vůbec nevadilo, proč taky…

da ny

Proč by mi to mělo vadit? Nechápu smysl otázky…….
Lidé mi nevadí, jsem na ně zvyklá, uniformy také ne.
Neodešla bych ani z restaurace 😉, nevystoupila z autobusu, nešla do jiného vagonu….
Mám pocit, že mám i všech 5 pohromadě a v hlavě nemám úplně „vymeteno“. 🙂

Kelt

A proč by mne to mělo vadit? Já tam nejdu krást, ale nakupovat, pokud mám finanční prostředky. No a ten policista je také člověk a potřebuje jíst, pít, nebo koupit zboží, které upotřebí.

Rokio

Trochu bych se bál, že mi dá pokutu, ačkoliv jsem nic neprovedl.

Filip84

A ještě je to v kategorii „etiketa“, tvl! To nechceš, to nevymyslíš, toto, co se tady vymyslí. To zase bude ouplněk, nebo co!? 🙃🙃🙃😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Mravenec

Možná to tedy myslí tak, že ze slušnosti vyklidí krám, aby si policista mohl v klidu nakoupit. 😂😂

jirka F

Ono je také nízký tlak je to až na jedenáctce.Před dvanáctou.

Filip84

A co tím chtěl básník říci? Šli dva medvědi, jeden hnědý, druhý doprava? Sorry, ale vůbec Ti nerozumím, ani trochu!

zjentek

Filippe, za pět dnů je nov, není se tedy čeho obávat. Děkuju.

Filip84

zjentek: Jo, tak to jsem doma!

Tak 6 dnů před a po ouplňku a novu by měli mít Rokiové na této stránce BANa!

zjentek

Filipe, to by sem ale nikdy nemohli napsat. Možná jsi zle počítal, přepočítej si to. Děkuju.