Beer4Real

Pokud uloupnu špičku z rohlíku, lze ten kousek považovat stále za rohlík nebo jen za tuhé těsto?

Rohlík jako takový určuje hlavně jeho tvar, složením není nijak jedinečný.
Takže když opomeneme tu velkou část která je fuč, je ten mini kousek pořád rohlík?
U dnešní snídaně jsem neměl nic lepšího na přemýšlení :)

Nejlepší odpověď
badisko

tvoje starosti kdybych měl/a :)

asi se dost nudis ze? :D…dam ti radu .. otevri slozku Windows a neco tam bezhlave zmazej…ale nesmis se divat pak restartuj Pc a pro lepsi efekt to zopakuj no a budes mit o zabavu postarano i zitra u snidane .a rohliky te trapit nebudou…
Doplňuji:
a porad to bude kus rohliku…

Další odpovědi
M.

tvoje starosti kdybych měl/a :)

ministri

je to on

Odpovím protiotázkou. Držím rohlík v levé ruce a pravou ho pomalinku, ale pomalinku drolím. Kdy přestane být rohlíkem a stane se strouhankou? Z přednášek psychologie znám podobný test, kdy testovanému subjektu je ukázán obrázek psa, na dalším obrázku je stejný pes, stejná poloha, ale určitá drobnost je jinak, třeba je přidaná skvrna, na dalším trošku jiné ucho, na dalším jiné oko. Takhle se ten pes mění na kočku, což je rozkresleno třeba do sto obrázků. Kdy to přestane být pes a začne to být kočka? Prý autoritářské osobnosti budou tvrdit, že je to pes, i když už je na konci kotě jak vyšitý.

honza19hk

je to on

Rocker

je to on

Doplňuji:
Pořád přece jíš rohlík,bez ohledu na to,jak velkou část máš.