zjentek

Pokud trpím celoživotní demencí, jak se u mne projeví ta stařecká?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ty a celoživotní demence? Že máš jiný pohled na svět, to ještě nemusí znamenat demenci. Stařecká demence se projeví tak, že si nebudeš moci vzpomenout co že jsi chtěl vlastně sdělit světu. Nejhorší forma stařecké demence je, že pokud si naleješ štamprlu a Parkinson to dovolí, tak tu štamrlu zapomeneš vypít. Na co ses vlastně ptal?

Další odpovědi
da ny

To si radší ani nepřej vědět… ;)
Ta „kamarádka“ Tě přece vůbec přepadnout nemusí.

aliendrone

Jakápak demence, když TAK ÚSPĚŠNĚ sňatkově unterwassermanníš? ;) :D :D
Hypoteticky by ale rozdíl mohl být v přístupu ostatních k takto postiženému. Zatímco v mladším věku by postižený byl pro ostatní s odplivnutím „blbec“, tak ve věku pokročilém by chápavě pokývali hlavami a soucitně konstatovali „no jo, chudák, už něco pamatuje a stáří je mrcha“. ;) :D :D

Keplerovu poznámku BER VÁŽNĚ, opravdu! Už i mně přijde podezřelé, že ses nevytasil s „novým modelem životní lásky“ TAKOVOU DOBU! Že bys SNAD zapomněl? ;) :D :D

led

A kto sa nám tu skrýva za celoživotní demenci a chcel by ešte aj pridať… stareckú demenciu? Nechajte niečo aj iným záujemcom o demenciu rôzneho druhu.
Môj laický názor: podľa vašich príspevkov ste demencii ešte ani neotvorili dvere do vašeho vnútra. Nebuďte lakomý. Aj iní chcú mať kľud od okolitého sveta.
A že vám aliendrone a Kepler závidia pohodu a svetový mier? Nech závidia, ak budú dostatočne trpezliví, možno aj na nich sa niečo dementné prilepí.

dudu

Sebepoznání je dobrá věc, ale ty máš zatím i světlé okamžiky. Pak uvidíš.

zjentek

Aliene, protože jste mě nyní po citové stránce „rozebrali“, přiznám v této slabé chvilce, že jsem po celou dobu lhal, mystifikoval a podváděl, jelikož Emma Stone byla jen zástěrka a přestože ji, no, miluji, tak PO CELOU TU DOBU skutečně a OPRAVDICKY miluji jen Keiru Khightley, no… sorry, omlouvám se, snad mně bude odpuštěno.

zjentek

Díky všem za odpovědi.

zjentek

Led, ďakujem, rozplakala ste ma…

SSReadme

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

…Hustý tywoe…

zjentek

Keplere, tvou odpověď beru jako poklonu, děkuji.

Mimochodem, rozhlédni sa – máš kdesi při sobě naletú štamprlu!

Kepler

Eééé, nemám. Já si tu vodku pro jistou dávám s džusem do štvrtlitrových sklenic. To se fakt nedá přehlédnout.

zjentek

Chápu, čtvrt litra a cvrnk džusa pro „fluorescenční“ barvu, ať nepřehlédneš, jas­ný…

aliendrone

Kepler>>> :D :D :D ;)