Avatar uživatele
zjentek

Pokud trpím celoživotní demencí, jak se u mne projeví ta stařecká?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? marci1, da ny, Kepler, aliendrone před 1330 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Ty a celoživotní demence? Že máš jiný pohled na svět, to ještě nemusí znamenat demenci. Stařecká demence se projeví tak, že si nebudeš moci vzpomenout co že jsi chtěl vlastně sdělit světu. Nejhorší forma stařecké demence je, že pokud si naleješ štamprlu a Parkinson to dovolí, tak tu štamrlu zapomeneš vypít. Na co ses vlastně ptal?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

To si radší ani nepřej vědět… ;)
Ta „kamarádka“ Tě přece vůbec přepadnout nemusí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Jakápak demence, když TAK ÚSPĚŠNĚ sňatkově unterwassermanníš? ;) :D :D
Hypoteticky by ale rozdíl mohl být v přístupu ostatních k takto postiženému. Zatímco v mladším věku by postižený byl pro ostatní s odplivnutím „blbec“, tak ve věku pokročilém by chápavě pokývali hlavami a soucitně konstatovali „no jo, chudák, už něco pamatuje a stáří je mrcha“. ;) :D :D

Keplerovu poznámku BER VÁŽNĚ, opravdu! Už i mně přijde podezřelé, že ses nevytasil s „novým modelem životní lásky“ TAKOVOU DOBU! Že bys SNAD zapomněl? ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

A kto sa nám tu skrýva za celoživotní demenci a chcel by ešte aj pridať… stareckú demenciu? Nechajte niečo aj iným záujemcom o demenciu rôzneho druhu.
Môj laický názor: podľa vašich príspevkov ste demencii ešte ani neotvorili dvere do vašeho vnútra. Nebuďte lakomý. Aj iní chcú mať kľud od okolitého sveta.
A že vám aliendrone a Kepler závidia pohodu a svetový mier? Nech závidia, ak budú dostatočne trpezliví, možno aj na nich sa niečo dementné prilepí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Sebepoznání je dobrá věc, ale ty máš zatím i světlé okamžiky. Pak uvidíš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Aliene, protože jste mě nyní po citové stránce „rozebrali“, přiznám v této slabé chvilce, že jsem po celou dobu lhal, mystifikoval a podváděl, jelikož Emma Stone byla jen zástěrka a přestože ji, no, miluji, tak PO CELOU TU DOBU skutečně a OPRAVDICKY miluji jen Keiru Khightley, no… sorry, omlouvám se, snad mně bude odpuštěno.

před 1329 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Díky všem za odpovědi.

před 1329 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Led, ďakujem, rozplakala ste ma…

před 1329 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SSReadme

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1330 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

…Hustý tywoe…

před 1329 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Keplere, tvou odpověď beru jako poklonu, děkuji.

Mimochodem, rozhlédni sa – máš kdesi při sobě naletú štamprlu!

před 1330 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Eééé, nemám. Já si tu vodku pro jistou dávám s džusem do štvrtlitrových sklenic. To se fakt nedá přehlédnout.

před 1330 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Chápu, čtvrt litra a cvrnk džusa pro „fluorescenční“ barvu, ať nepřehlédneš, jas­ný…

před 1329 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> :D :D :D ;)

před 1330 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví