Rokio

Pokud tohle budu tvrdit, půjde o projev psychózy?

Stejně budu tvrdit, že ten učitel, který mě učil na základce, veřejně týral děti, mluvil vulgárně, používal nevhodná přirovnání a žáky, které učil, neustále slovně shazoval. Byl na ně i sprostý.

Je mi úplně jedno, co si o tom pomyslíte. Moc dobře vím, že píšu pravdu.

I kdyby mi měli přišít závažné psychotické onemocnění a chtěli by mě zavřít do blázince, tak stejně neustoupím. Viděl jsem to na vlastní oči a zhlédlo to minimálně 10 dětí.

Nejlepší odpověď
led

Ak ste to videli, čo ste urobili proti tomu? Predsa taký „učiteľ“ nepatrí do školy!

Další odpovědi
Drap

Nikdo z nás toho učitele nezná . Nevíme co se stalo. Pokud jsi to viděl na vlastní oči, měls podat trestní oznámení. Je úplně jedno co si myslíme o tobě, jestli je to pravda nebo ne. Nikdo z nás na tom nic nezmění a ani nemá zájem to měnit.

zjentek

Podle všeho se to nejspíše skutečně stalo a asi to bude pravda, Rokio. Je to minimálně jedna z možností.