Hufnágl

Pokud tady používáte fotky zdarma z Pixabay, poděkujete autorovi?

Odpovědi
anonym

Mohlo by tam být více politických obrázků.

Michálek1245

Dobrý den, ano, pokud používám fotobanky zdarma, tak je uvádím jako zdroj na konci článku bez ohledu na to, zda je to v podmínkách nebo ne. Tuším, že třeba https://pixou­no.com/ to nemají, ale prostě zvyk je železná košile a přijde mi fér tam tu databázi uvést. Třeba to pak pomůže i jinému redaktorovi nebo copywriterovi. Protože co si budeme, pixabay používají všichni a stejně tak originální jsou pak náhleďáky k článkům.