Čecho_slovák

Pokud si koupím zapalovač s ruským plynem budu komplicem Ruska?

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě. Z toho lze snadno odvodit, že podporuješ Putina. A na to už máme paragrafy.

Další odpovědi
Viktorie II.

Za velkou propan-butanovou bombu je trest smrti. Tak bacha. Kupuj plyn od překupníku, třeba od Maďarů.

hapiky

No Jéjej! Jestli tě nedopadne PČR předají to FBI. Takhle hazardovat. Co tě to napadlo?

aliendrone

Řveš „Sláva Zelenskému!“? Jestli NE, tak jsi komplicem i bez toho, jestli ano, tak můžeš používat ruský plyn co hrdlo ráčí. Přirozeně poté, co za něj zaplatíš tučnou přirážku Německu. (Pochop, někdo na tom svinstvu MUSÍ vydělat.) ;) :D :D