Pokud si dám „polévku v chlebu“ ,můžu ,po její konzumaci......

… tuto nádobu dát do myčky?

Nejlepší odpověď
Damiana

Jestli ti nezbyde pouze lžíce, pak nemáš rozum z jídla a nedoceníš báječnou chuť chleba nasáklého voňavou (předpokládám gulášovou) polívčičkou. Nechápu, jak bys po takové lahodě mohl ještě zápasit s nějakým „nádobím“… Nebo jsem děsně mlsná…ale fakt děsně…;-)

Další odpovědi
hanulka11

ne to ne-pouze lžíci dej do myčky

Lucijej

Dát ji tám můžeš, ale už ji nevyndáš, alespoň ne v původním stavu.

aramah

Nedoporučuji
pokud dobře rozumím otázce :))

SteimlX

hmm mě by spíš zajímalo, jestli je vhodné sníst i ten chléb nebo ne ))
Jinak samozřejmě do myčky ho dát můžeš D

anonym

Vysoce odborný dotaz.

Možná by mohl pokračovat dalším. Např. „Kolik 50-ti metrových bazénů dokáže uplavat myčka s chlebem v sobě pod vodou nazad?“

ddolenska

Jsi blázen to nejlepší dát do myčky – vždyť je to mňam. Ftipálku