dust8

Pokud se v některých autech dá klíč do první polohy, tak jde jen rádio a CD přehrávač a jinak jaké funkce auta fungují?

Nejlepší odpověď
Edison

To je různé, podle filozofie značky… modelu. U některých aut se dají některé funkce i mírně obměnit. Progrmově, nebo přehozením pojistky v pojistkové skříňce.

Další odpovědi
Hufnágl

U mojeho Nissana jde pouze rádio. Šlak by mne trefil, když zapomenu zavřít okna a tak musím zapnout klíček, až se mi rožnou všechny kontrolky.

mosoj

Jde mně všechno, ale pouze na akumulátor, což je logické.

Dochy

Záleží na konkrétním autě. Pokud si správně vybavuju, tak mně jede:

  • palubní deska
  • rádio
  • okýnka
  • zásuvka
  • ovládání zrcátka

(Partner)

  • větrák až po nastartování motoru

aliendrone

Je to jak píše Edison – značka od značky různé a záleží i na modelovém roku.

Hufnágl>>> Muehehe, tak na tohle si DOBŘE vzpomínám, klika že tenkrát jsem byl ještě jůra zdravý, dnes by mě z toho asi klepl Džouzif. Jinak – tenhle problém řeší tzv. „dojezdy“, instalace snadná a stojí to jen pakatel, na ukázku https://www.lev­nealarmy.cz/eshop/kom­fortni-prvky/elektricke-stahovani-oken/dojezdove-jednotky/elek­tronika-dojezdu-pro-2-okna.html , určitě se to vyplatí oproti infarktu! ;) :D :D

Edison

Mosoji, myslím, že má na mysli polohu někdy označovanou jako 1/2. Tedy ještě před 1. Taky ne všechna auta ji mají.

mosoj

Je to možné.