Rokio

Pokud se někdo kvůli jinému zblázní, tak kdo by měl vyhledat odbornou pomoc?

Když se nějaká osoba dopouští nevhodného chování a jiný člověk je kvůli tomu na prášky, tak má problém ten strůjce nepřístojného jednání, nebo ta osoba, které to vadí a má nervy?

příklad ze života: Pomáhal jsem rodině s nakupováním v Kauflandu. Řidíl jsem nákupní vozík, došel jsem pro káru a na vozíku jsem vezl nákup a nakonec jsem ho donesl z káry do kuchyně. Udělal jsem přitom drobné zmatky a jeden člen rodiny se kvůli tomu málem zbláznil. Nikomu jsem ale neublížil/nikoho jsem nezranil a nezpůsobil jsem ani škodu na majetku (ani nepatrnou). Rozhodně jsem udělal více užitku než škody. Mám tím pádem nárok na dobrý pocit.

Odpovědi
zjentek

Supr otázka ! 😃😃😃

Rokio, já už jsem „položil“ nejednoho psychiatrologa, kde hledali oporu, tak to fakt nevím.

elkon

Zase už se chvástáš. Nikoho to nezajímá, pokud ti někdo odpoví, tak jen ze soucitu k cvokovi.

zjentek

Elkone, nesýčkuj.