kazimirek

Pokud se 500 vojáků AZOVu ukryje do pražské kanalizace vyhlásí V.Zelenskyj Prahu za město, které ovládá Ukrajina?

Odpovědi
Kryšpín

Zelenskyj je vynikající herec řečník ovšem není politik, loudění kritika tam kde by měl být vděk pohrdání Německým presidentem a pod.
A je schopen zatáhnout celou Evropu do války na př. jedna zbloudilá raketa z UA na Moskvu a počítač RF vyhodnotí zpětný úder tzv. Černá ruka na Evropu.

_Bůh_

Já myslel, že Praha už je na Ukrajině?

led

Otázka je jasná reklama pre filmovú fikciu „Terminátor proti Zelenému“. Ako isto vieme z predchádzajúcich dielov o Terminátorovi, tento náš akčný hrdina vždy! zvíťazí. Tak sa nebojte Praha ostane česká.

Poznámka, komik zjavne je vybraný do hlavnej postavy, aby jasne parodoval snahy ovládnúť „svet budúcnosti ovplyvnený chemickobiolo­gickými bojovými látkami , exhalátmi automobilového priemyslu a časopisu Dikobraz“ za pomoci prísne utajených členov „Rady pre mamon“.
Nebojte sa, „Pravda zvíťazí“

PS. Zjavne ste videli nakrúcanie jednej zo scén.

časopis Dikobraz https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Dikobraz_(%C4%8D­asopis)

elkon

To jsi Troll, nebo hlupák?