zjentek

Pokud schválí zákaz pohybu/vycházení bez roušek, budu moci vyrazit do ulic jen v atombordelu a vojenský plynový masce?

Anebo bude rouška nutností?

(Rouška je nyní důležitá věc a jakékoli podrývání kvality roušek vede v nouzovém režimu i ke ztrátě zaměstnání, viz říďa Bulovky. Nepodceňovat roušku!!!)

Nejlepší odpověď
Kepler

To jsi mohl i v éře „před koronou“. Dnes tě bude policie dávat za zářný příklad. Ještě si vem transparent: OCHRANÁŘI VŠECH ZEMÍ, SPOJTE SE!

Další odpovědi
da ny

" … budu moci vyrazit do ulic jen v atombordelu …"
Není třeba. :)
Od půlnoci stačí rouška, šátek nebo šála, přes ústa a nos.
U nás již platí, jako nařízení hejtmana kraje.

DoTazatel

Z roušek se stane móda, brzy je budou vyrábět Adidas, Nike, Giorgio Armani, Dolce&Gabbana, Louis Vuitton, Calvin Klein, Gucci aj. Jestli koronavirus odezní, roušky zůstanou… :'D Si na to lidi zvyknou a nebudou na to chtít dopustit.
Plynovou másku taky můžeš nosit, čím ošklivější, větší a složitější to je, tím je to prý lepší, takže plynová maska je výhoda. ;) Kam se hrabou nějaké látkové hadříky přes ústa..

Edison

Tys to zase neposlochal, viď… … nebo obdobnou ochranou úst a nosu, např, šátek, šála… Pusť si to někde ze záznamu, třeba na ČT24.

Ametyst

Přesně takový jeden v bílém nás uvítal na letišti a změřil všem teplotu.:-)

zjentek

@Kepler: Jo a taky třeba: „každý soudruh píchá jen svou vlastní píchačku“, bo v tych maskach se to už třeba ani nepozná, kdo, komu, co… D;D;

Kepler

🙂

Kepler

Jo a nedovedu si představit, jak by se ti ochranáři v atombordelu pohlavně spojili…