zjentek

Pokud přemýšlíte, co budete v životě dělat, přemýšlíte také, k dobru koho/čeho to v delším časovém horizontu povede?

Nejlepší odpověď
da ny

Už dávno ne.
Už tak je tady dost lidí, kteří nám, stále něco lajnují
;D
Kamarádka sleduje/poslouchá ( s pauzami J. Ledvinku. Mám pocit, že v mnohém může/má pravdu :)
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ybrKuOFE­UXU

zjentek

Da ny, ledvinka, to je klasika. (;

Každý by měl povinně být takto přirozený/otevřený, aby bylo možno přirozenost člověka snadno „mapovat“, díky tomu ve společnosti provést jakousi „velikou rošádu“ bez násilí (nad všechny revoluce, ne přihlouplý pašíkův samet) a tou jaksi ukotvit člověka do společenského žebříčku dle jemu přirozených kvalit, otevřenosti, nepokrytectví, atd.

zjentek

Kategorie: tvoření/tvorba (;