Pokud pravidelně užíváte léky…

…kolik na ně měsíčně doplácíte?
Doplňuji:
Dotaz pro Jikra: Já beru na VKT léky,ale musím za ně doplácet! Jak je to možné,že ty nikoliv?

Odpovědi
Jikra

Dlouhodobě na vysoký tlak-bez doplatku.
Na vyšší cholesterol a cukr-bez doplatku.
Doplňuji:
No to já nevím platím pouze za návštěvu u lékařky jednou za čtvrt roku a za položky na receptu.
V každé kategorii léků je udajně jeden bez doplatku.

dědapetr

Tak kolem 500–700 Kč
Doplňuji:
Nejdražší jsou na alergie a astma a na žaludek.

fablen

brávala jsem také lék na vysoký tlak (jen čtvrt tablety), dříve jsem nedoplácela nic, ale pak po změně zákona jsem doplácela cca 5O Kč za krabičku.

Léky jsem brát přestala, ale nebylo to kvůli ceně.