iceT

pokud nemuzete usnout,co vas zarucene uspí?

Doplňuji:
ja totiz potrebuji kulisu a kdyz neni,tak pocitam.a nekdy tedy hodne dlouho.jinak souhlasim,na spani je vazne jeste brzy…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Není ještě brzo myslet na spaní?
Jinak já usnu zmožen únavou. Prostě jdu si lehnout a spím. Můžou mě ukrást a nevím o tom.
Doplňuji:
Ale otázka zní, co mě zaručeně uspí. Takže odpověď bude znít:
Vrčení manželky, že dnes opravdu ne, že zítra. a zítra, že zase zítra. :D

Další odpovědi
Jahoda

Čtení, čučení do PC, nebo si pustím TV. Zhasnu a svítí jenom telka. To usnu do půl hodiny 😁

anonym

pust si nejakou politickou debatu

quentos

příjemná relaxační muzika. Loreena McKennitt, Sarah Brightman… není nic příjemnějšího než se nechat ukolébat nějakým krásným hláskem.

BEAES

Mě čtení, popřípadě si zakážu na cokoli myslet a za chvilku spím.
Počítání oveček…1–2–3–4-na mě nikdy nezabíralo.

panenka

Když si před spaním čtu nebo i sedím u PC to jsem pak tak unavená že hned zaspím.

Bunnik

učení :)
Doplňuji:
Kulisu nesnáším. Mnohem radši myslím před spaním na to, co chci… moje sestra si pouští seriály, aby usnula… to se pak vždycky těším zpátky do ticha na kolej!

Lucy13

pokud nemůžu usnout tak si pouštím televizi a zaručeně usnu 🙂

dagry

A co takhle uvařit si meduňkový čajík nebo horkou čokoládu?

straširybka

já mám s usínáním hrozný problém a to jsem mladá. je mi 26 let a chodíme spát kolem 10–11té. manžel do minuty spí i když malá ještě kňourá nebo si zpívá, povídá…já neusnu, dokud nespí malá, ale i potom to trvá dlouho. usínám běžně kolem půl jedné jedné a dívání se na hodiny, kolik je to víc a víc oddaluje ☹ musím být fakt hodně fyzicky unavená, abych zabrala třeba v půl 12tý.