Kepler

Pokud nemáte „chytrý“ telefon, tak z jakého důvodu?

Nejlepší odpověď
Emefej

Vadilo by mi nabíjení každý den

Jsem spokojeným majitelem hloupého telefonu, chytrý bych nechtěl, neměl bych pro něj využití. Nabíjím každých 10 dní a jsem v pohodě.

Další odpovědi
da ny

Co jiného?

Nepotřebuji mobilní internet a přístup na sociální sítě.
. Nepotřebuji navigaci, Mít sluchátka v ušních boltcích, při svých pochůzkách.
Mám telefon na volání a příjem sms zpráv. Od těch, kteří mne jimi „bombardují“ :) Nepotřebuji krokoměr. Neztrácím čas hraním her.
Přehnaná/předražená investice do kvalitního přístroje.
Nejsem student, nepotřebuji nápovědu, taháky.
Nepotřebuji komunikovat se školou (u VŠ včasná komunikace podmínkou :().
Škodlivost takového telefonu, údajně nebyla přímo potvrzena, ani vyvrácena.
(hlavně v noci ) ;) Věčné aktualizace, Každý večer myslet na přepnutí do klidového režimu, změnu barvy displaye, to by mně nebavilo ;D Chci i nadále pěkně usínat a prima spát.
Tlačítkový nabíjím 1× v týdnu.
No, prostě ho ještě nepotřebuji … :)))

aliendrone

Co jiného?

Mám jak chytré, tak „úplně blbé“ telefony. Ty jsem donedávna používal (svým způsobem vlastně DODNES, to je ale velmi privátní téma, rozvádět nebudu) právě pro jejich „blbost“. Nejde ani tak o hackery, jako spíše o soukromí. Musí jít ale vpravdě o HISTORICKÉ kusy, soudobé tlačítkáče jsou napěchovány „slídiivou podporou“ skoro stejně, jako jejich „chytřejší“ bratři.

Jinak se Keplere mýlíš v tom, že je nutné nabíjet „chytráky“ obden. Rozumný mobil (chytrý) ti vydrží i týden. Jak by ne, když má 13Ah baterku. 30W nabíjení, IP68 krytí, zodolněný, rozumná cena (i tak ho ztratíš, takže to tolik nebolí), výkon pokud nehraješ hry obstojný, však se mrkni na něj sám > https://www.al­za.cz/blackvi­ew-gbv9100-black-d5886847.htm
Ženský by asi pištěly „CIHLA!“, ale popravdě telefon pro normálního chlapa, no. ;) :D :D

RyuzakiKate

Vadilo by mi nabíjení každý den

Nabíjím jednou týdně, na internet mám notebook a počítač, ale hlavně nechci, abych byla sledovaná a odesílala tak o sobě data, kde se zrovna nacházím. Je to na komunikaci sice obtížnější, ale aspoň mám klid… :) A protiví se mi pohled na bytosti sehnuté nad displejem: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=V1jfFuduZ­Xo

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

… teda ta anketní možnost: „Vadilo by mi nabíjení každý den“ >>> na to jsi přišel jak ???

Kepler

Kdo to denně používá, ví, že je to pravda. Ten velký display hodně žere.

Mc Merkurion

… to nejni displejem, ale špatným výběrem, kapacita baterie a výdrž při plném provozu je první, co mne zajímá …

Alesh

A ne? Kolik smartphonů vydrží dva dny? Moc ne, musíš mít baterii cca přes 5000 mAh, jinak jsi v pí… jo, pokud ten smarpnohe držíš jen v „pohotovostním režimu“, nesurfuješ, nehraješ hry, nefotíš, moc nevoláš atd., tak jo, to ji i menší kapacita baterie vystačí třeba 2 dny, ale na co pak smartphone?! To ho nepotřebuješ.

Mc Merkurion

… no, tak to je první, co mne zajímá: výdrž baterie, no a přes 5000 jich je dost, aspoň já u svejch pod tuto hodnotu nejdu …

Alesh

Tak ti vydrží 2 dny, no, oproti „tlačítkáči“, to je furt bída… navíc pokud ta baterie zestárne, budeš používat při slabém signálu, v mrazu, či jinak zatěžovat, tak ani ty dva celé dny ti to pak už třeba nedá, čili dobře, nebudeš nabíjet denně, ale skoro denně. Navíc někdy můžeš být v situaci, že ho stejně raději dobiješ, co kdyby…

Mc Merkurion

… nebudu se hádat o kolik vydrží dýl, faktem je, že tlačítkovej(=hlou­pej) vydrží dýl, a to jen proto, že se používá jen na volání a proto: chceme-li srovnávat stejné, zjistíme, že je to minimálně nastejně >>> proto ta nesmyslná volba v anketě …
… co mne se týče, používám telefon neustále v nejhorších podmínkách, ne v kanceláři, a proto jsem si pro tyto podmínky vybral co potřebuju, ne něco na selfíčka večer na disco …