Rokio

Pokud má někdo ukončený třetí ročník střední odborné školy, může se uvolnit ze základních předmětů na učilišti?

V případě, že někdo dokončil třetí ročník například střední odborné školy pod názvem Cestovní ruch, může se uvolnit ze všech NEodborných předmětů po celou dobu učení na učňáku?

poznámka: Základními předměty myslím například matematiku, český jazyk, informatiku, cizí jazyk, chemii, biologii, fyziku apod.

Nejlepší odpověď
annas

To musí posoudit ředitel školy, zda vám některé předměty uzná.
Záleží to na rozsahu učiva atd.

Ptáte se na špatném místě. Nikdo z nás nemůže posuzovat tématické plány učiva a srovnávat je. Neznáme je a ani nerozhodujeme.

Další odpovědi
Lamalam

Bude vhodnější zeptat se na to ve škole než zde.

ivzez

Nemůže.

Dokud nemá ukončenou střední školu (dokud nesložil
maturitu), má oficiálně jenom základní vzdělání.

V případě ukončené SŠ by ale mohl
ředitel předchozí vzdělání uznat.

Arne1

Nárok na to není. Jinak viz ostatní.