jirka F

Pokud nadáváme na muže nebo ženy tak jaký k tomu máme většinou důvod?

Já jsem na nadával dříve hlavně na mladé ženy v pubertě byly pro mně notné zlo šli mě proti srsti.Nevím proč jsem je mladé ženy nenáviděl.

Nejlepší odpověď
Kepler

Některé manželky jsou všechny stejné. Ve tvém promyšleném bordelu ti udělají pořádek, takže nic nenajdeš. Sedátko na WC nechávají zásadně spuštěné dolů. Nikdy nevědí co chtějí a nepřestanou to chtít, dokud to nedostanou. To je fakt na prášky!

Další odpovědi
Daidal

Zhrzenost, špatné zkušenosti, diskiriminaci. Hlavně vlastní (vnitřní) problémy.
„Dobrých žen je na světě proto málo, že dobrých mužů není o nic víc.” ;)

Ale jako já mám ke spoustě slečen, mladých dívek (které bych nazval i jinak ale nenazvu :D) taky spoustu výhrad. Prostopášnost, promisukita, vulgárnost, alkohol, drogy, … Nevztahuju to na všechny, ale je jich dost. Ale to je spíš záležitost doby, společnosti, morálky. Pohlaví bych tady u toho přílíš neřešil.

hapiky

Je to nesouhlas s něčím, v rozporu s čímkoliv.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.