zjentek

Pokud Miss jsou AI, znamená to, že tyto dámy reálně vůbec neexistují?

Miss AI.

Nejlepší odpověď
Dochy

To co bylo ve zprávávh je opravdu soutěž o nejlepší produkt AI. Tedy opravdu jen fiktivní postavy. Nejsem si jist v čem přesně ta soutěž spočívala, jestli šlo jen o obrázky, nebo jestli ty „holky“ měli něco předvést.

Další odpovědi
Drap

ano

Disraeli

Ano i ne. Samotné ty modelky a jejich profily jsou fiktivní, vytvořené AI. Ovšem AI je často vytváří na základě reálných modelek (a byť třeba někdy zkombinuje postavy vícero modelek, často převažuje jedna, která byla při formování vzhledu hlavní).

elkon

Bláboly na pokračování.

EKSOT123

Následující odkaz je 5 let starý, dnes už je to běžná věc. Hovoří se o nové éře tvorby např. filmů se speciálními efekty, které se výrazně zlevní a bude je moci dělat kdekdo.:
https://brandon­lowphotos.wor­dpress.com/2019/02­/25/this-site-ranks-the-attractiveness-of-ai-generated-faces/