dust8

Pokud máte nějakou zkušenost s univerzálním dálkovým ovládáním, tak jakou?

Pokud možno udejte i označení. Předem děkuji.

Odpovědi
aliendrone

Často bývá celkem oříšek tu univerzální dálku „naučit se“ ovládat, zvláště pokud nemáš původní. Dnes se to řeší databázemi, pořiď takovou, která podporuje daný model zařízení (má ho v databázi). Pak je to easy, jen si vybereš model a PAJÉCHALI! Raduj se do té doby, než k tobě vleze na návštěvu nějaká LOKOMOTIVA, dejme tomu sourozenkyně, která si s gustem na konečně zprovozněnou dálku SEDNE! ;) :D :D

Dochy

Použito jednou u tchýně pro TV (resp… hrál jsem si s tím, ona to používá dál)
Bylo třeba najít správné kódování, ovladač má v sobě připravených několik set profilů. Podle manuálu vybráno a vyzkoušeno několik profilů určených pro danou značku. Nakonec to fungovalo. Některé ty profily se lišili jen použitím několika málo tlačítek. A protože to byl univerzál a použit na TV, tak některá tlačítka nefungují (ovladač má těch tlačítek až příliš mnoho), nebo fungují trochu jinak, než bych u TV čekal. Ale na to už se dá zvyknout. Rozchozeno to bylo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.