Pokud jsi řidič-řidička,bereš stopaře?

Nejlepší odpověď
Jikra

Teď už neberu protože chci život dožít v klidu.

Další odpovědi
Drap

Beru, protože sám jsem kdysi dávno hodně jezdil stopem. Bohužel poslední dobou někdy přímo dostávám strach a přemýšlím o tom, že nebudu stopařům zastavovat.

arygnoc

beru.
ale jenom když nejedu sám.

Rocker

Většinou stopařky,stopaře jen vyjímečně

Ella

zatím jsme jako řidička žádného nepotkala, ale když jedu busem ,tak jich u silnice s cedulí KV stojí nejmíň pět =D
Ale stejně… asi bych nikoho nevzala, pokud by to nebyl někdo koho znám… teď už aby se člověk bál i nechat si pomoct, když jemu někdo zastaví, jestli mu náhodou nečorne auto až se otočí zády… =(

lukas.zmizik

zatim beru vzdy, bral sem od nas dve slecny az do parize, jednoho slovaka ze spanelska…
i kdyz jedu s prazdnym busem…a oni se dycky ptaj, kolik maji platit.)

tom004

Dnes už jenom pokud vidím známého.V pos­ledních letech,je braní stopařů docela riziková záležitost.A nejen pro řidiče.

venkovan

Neberu, respektive jen výjimečně i přestože mám sedadla v autě pojištěna. Popravdě nemám zájem se někde za dobrotu tahat po soudech. Možná až se na silnicích zklidní provoz.