KristovaNoha

Pokud jsem v práci skončil po zkušební době, co si mám vzít kromě občanky na úřad práce?

Když nemám žádný jiný papír?

Odpovědi
Pepa25

„Papír“ máte – pracovní smlouvu, ve které byla sjednána zkušební doba …

Vrchla

Samozřejmě občanský průkaz. Chtít po vás budou i doklad o skončení pracovního poměru, nejčastěji výpověď nebo dohodu o skončení pracovního poměru. Dále zápočtový list, potvrzení o výši průměrného výdělku a evidenční list důchodového pojištění. Měly by jim stačit i kopie.

Dochy

Předpokládám, že bys měl mít výpověd nebo dohodu o ukončení PP a ze zaměstnání by Ti měli vydat nějaký přehled o daních a průběhu zaměstnání (dříve býval putovní zápočtový list, nyní snad jen ten přehled, který se standardně dává za kalendářní rok a nebo při ukončení PP – nemůžu si teď vybavit, jak se ten dokument jmenuje)