Avatar uživatele
anonym

Pokud doma sestavujete regál, nábytek, … který byl v demontu, trvá vám doba sestavení podle údajů na návodu?

Já zrovna skládám regál, údaj je 15 minut a já se s tím už píp půl hodiny a to ještě nejsem hotový z poloviny. Píp!

Regál je komplet sestaven a s přestávkami to trvalo pouhých 68 minut a 10 sekund. 🙂 Jo, a zůstaly mi dvě matky a jeden šroubek, heč!

=============­============

Pít u toho alko, tak by byl regál ohnutý natotata a vyhozen ve sběrném dvoře. 😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, marci1, Lamalam, gecco před 2986 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

já si chci vždycky dokázat, že to udělám bez návodu. k elektronice vůbec nepotřebuji a k nábytku výjimečně, to už musím být zoufalej.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

Za každého lahváče vypitého při konstrukci je třeba čas vynásobit koeficientem 1,15

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Jako Kepler. V roce 1982 jsem koupil ložnici rozebranou na prkénka, dovezenou ze SSSR , přesněji z Litvy. Třídílná skříň se zásuvkami dole a nadstavbou nahoře, prádelník, dvojlůžko s rampou a dva noční stolky z toho jeden se zrcadlem. Vše rozebrané na prkénka, včetně zásuvek + pytel spojovacího materiálu. Návod nesrozumitelný. V prodejně mně říkali, že to nesložím. z tohoto důvodu byla i nějaká sleva. Složil, za tři dni !
Ložnice slouží dodnes. Materiál, laťovka podýhovaná pravou lesklou dýhou. Lesk stále velmi vysoký. Ložnice téměř neporušená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Už jsem sestavoval leccos. Doba montáže je jenom reklamní údaj, který můžou splnit snad jen zkušení machři. Já jsem sestavoval kompletní ložnici vč. trojdílné skříně 2 dny, mmj. taky proto, že jednotlivé díly nebyly označeny (pííííííp) a musel jsem si nadměrně lámat hlavu.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

😉
Příjemné pracovní úsilí přeju…
😉
___
Přiznám se, že já návody (téměř zásadně) nečtu, takže

  • netuším, jaká doba je ´nastavena´ pro složení
  • někdy to poskládám úplně jinak (přesto funkčně) – tohle mám, shodou okolností, ověřeno taky na regálech (po složení byly police jednoho o cca 1 cm výše, než u druhého {stojny naopak}, ale protože regály jsou umístěny každý jinde, dále jsem to neřešil

😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

No, já u toho jen šeptem „radím“, ale protáhne se to vždycky na hóóódně delší dobu. Po několika hodinách odcházím na procházku a nechám doma „čistý vzduch“ a zvládneme to i bez píp, píp! 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

68 minut je slabota. Manžel něco sestavoval dva dny a nešlo to. Potom si pozval tátu, amatérského truhláře. bádali nad tím půl dne, než jsem přišla já a podle rozpisu součástí jsem zjistila, že jim k tomu dali jiné kování a sestavit to nepůjde. Ale oba odborníci mezitím vyvrtali a vyfrézovali nové díry, takže to nakonec třetí den sestavili i s neoriginálním kováním. Za dva dny nám volali z obchodu, že nám omylem poslali jiné díly, ať to nesestavujeme, že to nepůjde, ale už bylo hotovo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Návod čte pouze slaboch. Já při montáži používám sílu nebo ještě větší sílu.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

něco podobného se mi stalo se skleníkem..
v návodu psali, že jeden člověk by to měl zvládnout za cca 5 hodin
realita byla taková, že to trvalo 5 dní ve dvou lidech.. sám by to člověk nezvládl nikdy..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek