zjentek

Pokud doma dělám nový rozvod vody a pár dnů nepoteče, můžu si natočit ze hřbitova, když mně soused nechce prodat?

Nebo to nějak nosí smůlu, anebo?

Nejlepší odpověď
annas

1. Smůlu to určitě nenosí, ale víte , z jakého zdroje je voda na hřbitově?

U nás na hřbitově se čerpá voda ze studny, v rodné obci, kam jezdím na hřbitov, je vedena z místního potoka.

2. Často je uvedený i zákaz odnášet vodu ze hřbitova. Na jednom hřibitově jsem četla, že z hygienických důvodů není tato voda vhodná k pití a že je zákaz odnášet vodu ze hřbitova.

Pokud jde o soukromou akci, tak dopředu si naplnit ptinou vodou všechno, co jde.. Nevím, zda třeba nemáte zásobu dešťové pro použití na WC.

Další odpovědi
cukrar

Nechápu, jak děláte nový rozvod a proto Vám nepoteče voda. Vy nemáte vlastní přívod?

Pokud budet odebírat bez dovolení nějouk cizí věc, je to …
Ze hřbitova vodu? To snad ne.

autacek

Udělej si výpusť hned za vodoměrem, asi to bude rychlejší než dojít na hřbitov, teda pokud nejsi hrobník, nebo tak něco.