zjentek

Pokud do truhlíku na balkoně vliji ocet, rozpustím tím mrak?

Uživatel Filip zde tento jev komentoval už tolikrát, že ve mě vzbudil jisté pochybnosti a je tedy třeba jasně se zeptat 🤷‍♂️
https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=ocet%20roz­pust%C3%AD%20mr­ak

Odpovědi
aliendrone

Tvá zvídavost je s ohledem na ročník fascinující. Každopádně nás NEPŘESVĚDČÍŠ, že na balkoně budeš lít cokoliv jiného, než chlast a to DO SEBE. ;) :)

BTW – to vyhrazené místo pro cisternu u tebe před barákem… DOUFÁM, že to nemá s výše uvedeným nic společného. ;) :D :D

elkon

Zdá se, že nadsázka je ti cizí.

zjentek

Aliene, jak víš??? 😮(…o tom place) 😮

aliendrone

zjentek>>> To víš, zvědavost. Ten zoufalý pláč babuchen a jejich srdceryvné štkaní „Zjentku, neopouštěj mě, já už budu poslušná, PŘÍSAHÁM!“ je slyšet až do Práglu. Taxem jednou neodolal a přišel to omrknout na tajňačku zblízka, když už jsem měl cestu kolem. A při té příležitosti (NIC mi neunikne! ;) :D) mě rozbila odpověď: „Táhni mrcho, teď miluji Sigrid“! Až jsem valil oči! Tudíž přehlédnout ten plac prostě NEŠLO. ;) :D :D