zjentek

Pokud coby starší osoba má člověk dětskou, hravou duši a tudíž inklinuje k děckám, můžou ho za to i zavřít?

Třeba když někam jde a spatří hrající si děti mezi 8 – 16 lety anebo stejně staré holčičky a okamžitě se přidá do hry. To je jedno, na co se hraje. Prostě se přidá a neřeší to. (;

Odpovědi
Kepler

Dědek si s dětmi hrát může, ale nesmí být oplzlík, tzn. že by si s nimi neměl hrát na doktora.

Rokio

Nikoliv.

Když jsem chodil na OA, tak jsem si hrál s dětmi z ulice a i teď chodím na Alíka.

Nikdo mě za to nezavřel.

Emefej

Senilita není trestná. Pokud si s děckama nehraje na doktora.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.