Miroslavst

Pokud byste vyhráli ve sportce?

Co bys dělal, pokud bych vyhrála ve sportce a dala bych ti půlku výhry?
Táže se žena muže.
Sbalil bych si věci a vypadnul bych.
Já vyhrála 48,–Kč tak tady máš 24 kaček a padej :D:D:D
Co byste dělali vy?

Nejlepší odpověď
anonym

za 48 kč nic za 48 milionů by už museli volat Chocholouška

Další odpovědi
monkey

záleží kolik by činila výhra ale samozřejmě by si chtěl asi každý splnit nějaký sen.Ten můj je moc náročný a sportka na něj stěží bude stačit.od dětství jsem chtěl vyrábět auta v malých sériích.je to jen sen ale krásný pro mě.ta přectava že bych mohl navrhnout a vyrobit vůz podle sebe a ještě aby se prodával…no utopie ale hezká…někomu se to povedlo jmenuje se Horacio Pagani…

led

Pri výhre 48.-Kč by som sa opýtala, kto mi môže doložiť 4.-Kč na električku (2×26.-Kč), aby som mohla navštíviť Dr.Chocholouška a vrátiť sa domov v Prahe.

Mousinek

Kdybych vyhrála tak bych se zblaznila asi

myšpulín

Kdybych vyhrála 48,– Kč, tak bych si přidala na nové vsazení, ale kdybych vyhrála pořádný balík peněz, tak bych se určitě podělila s rodinou a asi bych se vydala na cestu kolem světa 🙂

hanjimka

Ten vtip miluji.Ale v případě vyšší výhry bych si nestěžovala.Za­platila úvěry,vyplatila ex z baráku a dodělala ho.Prostě investice do vlastní nemovitosti.No a samozřejmě do syna a sebe.A v případě,že by to byla opravdu velká výhra tak i investice do budoucna a nějaká ta cesta na dovolenou do krásného tepla,které mi teď momentálně nejvíc chybí.