Tw!st

Pokud byste si mohli vybrat jen jedno jídlo, které budete jíst do konce života, které by to bylo?

Kdyby vás drželi někde v zajetí po zbytek života a řekli vám, že si můžete vybrat jen jediný pokrm a ten stejný pokrm budete dostávat každý den 3× až do konce života bez možnosti jíst cokoliv jiného. Co by to bylo? Je třeba se nad tím zamyslet i rozumně, aby to jídlo dávalo všechny potřebné živiny, ne jen to co vám chutná. Já bych volil asi smaženou rýži s masem a zeleninou.

Nejlepší odpověď
Kelt

Tak to bych chtěl každý den švédský stůl, vždy bych tam něco našel. Zeptal bych se, zda bych měl pořád stejný stůl. Oni by mi řekli, že ano. Pak já bych řekl, že chci švédský stůl.

Další odpovědi
Kepler

Vodku s džusem. Byly by vitamíny i kalorie. Chybějící minerály bych doplňoval oškrabováním omítky a tak.

Rokio

Několik krajíců celozrnného chleba, sýr, šunka, vajíčko, několik rajčat, okurka a jako pití litr mírně mineralizované vo­dy.

Drap

Opět nesmyslná otázka. Takové jídlo, které by dalo tělu vše potřebné neni.Zkus se někdy když pokládáš otázku zamyslet.

zjentek

Ovocno- zeleninové šťávy. Od každýho trochu, aby množství vydalo za jedno jídlo.

Drap: Říká se (a některý národnosti považují za fakt), že kde rostou jen kokosový palmy, tam člověk přežije.

anonym

Mana Mark 6 😁 … just kidding, samozřejmě bych na takovou otázku odpověděl „Jdi do p****e Sašo!“ protože je mi naprosto jasné, že kdokoliv by mne věznil jen aby mě mohl postavit před takovou volbu je blázen a ničeho dobrého se od něj nedočkám ať mu odpovím jakkoliv.